Arkiv 2016

MUC 2016

Vår Cupgeneral för MUC hälsar alla välkomna Film

Fredag 22 April
22 APRIL 18.00 F01 Mölndals IBF – IBK Göteborg Foto
22 APRIL 18.00 P03 Guldringen IBK Rangers – Sportlife Kungälv IBK Foto
22 APRIL 18.00 P00 Fristads GOIF – Lindås IBK Vit Foto
22 APRIL 18.00 F01 Huddinge IK- Partille IBK Foto
22 APRIL 18.00 P04 Eken IBF – Mölndals IBF Vit Foto
22 APRIL 18.45 F01 Finspång IBK – FBC Engelholm Foto
22 APRIL 18.45 P03 Eken IBK Svart – Warbergs IBF Svart Foto
22 APRIL 18.45 P00 FBC Lerum Röd – Herrestad AIF Foto
22 APRIL 18.45 P04 Lindome IBK Grön – Lindås IBK Foto
22 APRIL 18.45 P02 Mölndals IBF – Bergums IF Vit Foto

22 APRIL 19.30 P02 IF Marin Väst – Hälsinggårdens Foto
22 APRIL 19.30 P03 Guldringen IBK Hawks – Mölndals IBF Foto
22 APRIL 19.30 F04 IBK Göteborg – Lindome IBK Foto
22 APRIL 19.30 P99 Lindome IBK – Nässjö IBF Foto
22 APRIL 19.30 P98 Mölndals IBF – Lindome IBK Foto

22 APRIL 20.15 F98 Pixbo Wallenstam IBF – Mölndals IBF Foto
22 APRIL 20.15 P02 IK Zenith – FBC Lerum Foto
22 APRIL 20.15 P03 Eken IBK Gul – IK Zenith 1 Foto
22 APRIL 20.15 F04 Lindås IBK – Østensjø Hvit Foto
22 APRIL 20.15 P99 Malungs IBK – Grimsta AIK Foto
22 APRIL 20.15 P98 Pixbo Wallenstam IBF Blå – Pixbo Wallenstam IBF Röd Foto
22 APRIL 20.15 P02 Frölunda IBK – Ajer IBK Foto
22 APRIL 20.15 F98 Pixbo Wallenstam IBF – Mölndals IBF Foto

22 APRIL 21.00 P00 Herrestad AIF – Fristads GOIF Foto
22 APRIL 21.00 F01 Mölndals IBF – Sunne IBK Foto1 Foto2
22 APRIL 21.00 P00 IBF Backadalen – Rydboholms SK Foto
22 APRIL 21.00 P02 Frölunda IBK – Ajer IBK Foto 
22 APRIL 21.45 F98 FBC Lerum – Lindome IBK Grön Foto
22 APRIL 21.45 P00 Lindås IBK Vit – Mölndals IBF Foto
22 APRIL 21.45 F01 IBK Göteborg – FBI Tullinge Foto
22 APRIL 21.45 P00 Lindås IBK Svart – Østensjø/Dverg IBK Foto

Lördag 23 April
23 APRIL 08.00 F03 FBC Engelholm – Eken IBK Foto
23 APRIL 08.45 F03 Pixbo Wallenstam IBF Röd – Gnosjö IBK Foto
23 APRIL 08.45 P98 Pixbo Wallenstam IBF Röd – Mölndals IBF Foto

23 APRIL 09.30 F98 Lindome IBK Grön – Pixbo Wallenstam IBF Foto
23 APRIL 09.30 F04 Lindome IBK – IK Zenith Foto
23 APRIL 09.30 P03 IBK Landvetter – Lindome IBK Grön Foto 

23 APRIL 10.15 P03 IK Zenith 2 – Warberg IBF Blå Foto
23 APRIL 10.15 F04 Østensjø Hvit – IBK Göteborg Foto

23 APRIL 11.00 P98 Torshälla IBK – Pixbo Wallenstam IBF Blå Foto
23 APRIL 11.00 P04 Ajer IBK – Lindome IBK Lila Foto
23 APRIL 11.00 P02 Ajer IBK – Mölndals IBF Foto
23 APRIL 11.00 P02 Bergums IF Blå – Østensjø/Dverg IBK Foto
23 APRIL 11.45 P04 Rävlanda AIS – Mölndals IBF Röd  Foto 1 Foto 2
23 APRIL 11.45 P02 Bergums IF Vit – Frölunda IBK Foto
23 APRIL 11.45 P02 Linghems SK – Åkersberg IBF Foto

23 APRIL 12.30 F98 Nykvarns IF – Lindome IBK Foto
23 APRIL 12.30 P03 Kärra IBK – Lindome IBK Lila Foto
23 APRIL 12.30 F01 FBC Lerum – Åmåls IBK Foto
23 APRIL 12.30 P00 Fredrikstad IBK – Malmhaug IBK Foto

23 APRIL 13.15 F98 Vendelsö IK – Solfjäderstaden IBK  Foto
23 APRIL 13.15 P03 Pixbo Wallenstam IBF – Åsa IF Foto
23 APRIL 13.15 F01 IF Marin Väst – Kustens IF Foto
23 APRIL 13.15 FBC Lerum Vit – Åstorp/Kvidinge IBS  Foto

23 APRIL 14.00 F04  Pixbo Wallenstam IBF – Østensjø Svart Foto
23 APRIL 14.00 F03  Grums IBK – IBF Backadalen Foto
23 APRIL 14.00 P98 Torshälla IBK – Mölndals IBF Foto
23 APRIL 14.45 F04 IBK Lund – Varla IBK Foto
23 APRIL 14.45 F03 FBC Lerum – Pixbo Wallenstam IBF Foto

23 APRIL 15.30 F04 IK Zenith – IBK Göteborg Foto

23 APRIL 16.15 P02 A-1/4 FBC Lerum Panthers – Frölunda IBK Livefilm

23 APRIL 17.00 P02 A-1/4  Åkersberga IBF – Ajer IBK Livefilm
23 APRIL 17.00 F03 IBK Lund – Lindås IBK Foto
23 APRIL 17.45 P02 A-1/4 Ik Zenith – Linghems SK Livefilm
23 APRIL 17.45 F03 Landvetter IBK – Varla IBK Foto

23 APRIL 18.30 P99 Grimsta AIK – Fredrikstad IBK Foto
23 APRIL 18.30 P02 Mölndals IBF -Hälsinggårdens AIK Livefilm

23 APRIL 19.15 F01 A-1/4  FBC Engelholm – Mölndals IBF Röd/Vit Foto Livefilm 

23 APRIL 20.00 F01 A-1/4 FBC Lerum – IF Marin Väst Livefilm
23 APRIL 20.00 F04 B IBF Backadalen – IBK Lund Foto 
23 APRIL 20.45 F01 A-1/4 Huddinge IK – Kustens IF F01-04 Livefilm

23 APRIL 21.30 F01 A-1/4 FBI Tullinge – Partille IBK Livefilm

 Söndag 24 April
24 APRIL 07.45 F98 A-1/2 Lindome IBK Grön – Nykvarns IF Livefilm 

24 APRIL 08.35 F98 A-1/2 Lindome IBK – Mölndals IBF Livefilm 

24 APRIL 09.25 P00 B-1/4 Østensjø-Dverg IBK – Mölndals IBF Foto 

24 APRIL 09.50 P98 A-Final Lindome IBK – Pixbo Wallenstam IBF Röd  Livefilm Matchfoto Lagfoto

24 APRIL 10.45 P99 B-Slutspel Fredrikstad IBK – Nässjö IBF Foto Lagfoto

24 APRIL 11.00 P99 A-Final Grimsta AIK – Lindome IBK Livefilm Matchfoto Lagfoto

24 APRIL 12.10 F98 A-Final Nykvarns IF – Lindome IBK Livefilm Matchfoto Lagfoto

24 APRIL 12.15 P02 A-Semi Linghems SK – Mölndals IBF Foto

24 APRIL 12.45 P02 B-Final Bergums IF Blå – Østensj/Dverg IBK Foto
24 APRIL 12.45 F01 B-Final Sunne IBK – IBK Göteborg Film Matchfoto Lagfoto

24 APRIL 13.00 P99 B-Slutspel Nässjö IBF – Malungs IBK Foto Lagfoto

24 APRIL 13.20 F01 A-Final FBC Engelholm – Huddinge IK  Livefilm Matchfoto Lagfoto
24 APRIL 13.35 P98 Pixbo Wallenstam IBF Blå – Torshälla IBK Foto

24 APRIL 14.30 P03 A-Final IK Zenith 1 – Kärra IBK Livefilm Matchfoto Lagfoto

24 APRIL 15.05 F98 B Semi Vendelsö IK – FBC Lerum Foto

24 APRIL 15.15 P99 B-Slutspel Malungs IBK – Fredrikstad IBK Foto Lagfoto
24 APRIL 15.15 P00 B-Final FBC Lerum Röd – Rydboholms SK Film Matchfoto  Lagfoto

24 APRIL 15.40 P02 A-Final Åkersberga IBF – Linghems SK Livefilm Matchfoto Lagfoto

24 APRIL 15.50 P98 Torshälla IBK – Mölndal IBF Foto

24 APRIL 16.00 P03 B-Final Mölndals IBF – Åsa IF Foto Lagfoto

24 APRIL 16.35 F98 B-Final Pixbo Wallenstam IBF – Vendelsö IK Foto Lagfoto

24 APRIL 16.50 P00 A-Final Åstorp/Kvidinge IBS – Malmhaug IBK Livefilm Matchfoto Lagfoto

24 APRIL 16.55 F03 B-Final Landvetter IBK – IBF Backadalen Film Matchfoto  Lagfoto 

24 APRIL 18.00 F03 A-Final Pixbo Wallenstam Röd – Pixbo Wallenstam IBF Livefilm Matchfoto Lagfoto

 

 

 

 

 


Språk