Arkiv 2017

MUC 2017

Vår Cupgeneral för MUC hälsar alla välkomna Film 

Fredag 21 April
21 APRIL 18.00 P03 Guldringen IBK – Öckerö IBK Foto
21 APRIL 18.00 F00 A Lindome IBK – Partille IBS Foto
21 APRIL 18.00 F04 IBF Backadalen – Lindome IBK Foto
21 APRIL 18.00 P04 Lindås IBK – Mölndals IBF Foto
21 APRIL 18.00 F00 Mölndals IBF – Pixbo Wallenstam IBF Foto
21 APRIL 18.00 P02 Mölndal IBF – Lindome IBK Foto 

21 APRIL 18.45 P03 Borås GIF – IBF Göteborg Vit Foto 
21 APRIL 18.45 F00 FBC Lerum – Warberg IBF Foto 
21 APRIL 18.45 F04 IK Zenith – Østensjø”Dverg IBK Rød Foto 
21 APRIL 18.45 P04 Landvetter IBK – FBC Draci Ricany Foto
21 APRIL 18.45 F00 Surte IS IBK – Rydb. SK/Sandareds IBS Foto 
21 APRIL 18.45 P02 IK Zentih – Onsala Ibk Foto 

21 APRIL 19.30 P03 IBF Goteborg – FBC Vinga Foto 
21 APRIL 19.30 P01 IBF Backadalen Svart – Lindås IBK Vit Foto
21 APRIL 19.30 F04 H Pixbo Wallenstam IBF -Østensjø”Dverg IBK Foto 
21 APRIL 19.30 P04 Lindome IBK – Kärra IBK Foto 
21 APRIL 19.30 P99 Mölndals IBF – FBC Aspen Foto 
21 APRIL 19.30 P04 Eken IBK – Oxie SK Foto 

21 APRIL 20.15 P03 Skoghalls IBK – IBF Älvstranden Foto
21 APRIL 20.15 F00/01 Lindome IBK – FBC Lerum Foto 
22 APRIL 20.15 F04 Østensjø”Dverg IBK Rød – Lindås IBK Foto
21 APRIL 20.15 P04 Sunnanå – FC Helsingborg Foto
21 APRIL 20.15 P99 Partille IBS – IK Zenith/Öckerö IBK Foto
21 APRIL 20.15 P02 Lindome IBK – Värnamo IK Foto

21 APRIL 21.00 P03 Guldringen IBK – Borås GIF Foto
21 APRIL 21.00 F00/01 Partille IBS – Warberg IBF Foto
21 APRIL 21.00 F00 Rydb. SK/Sandareds IBS – Mölndals IBF Foto
21 APRIL 21.00 P04 Fredrikshavn Blackhawks – IK Frej Foto 

21 APRIL 21.45 P03 Öckerö IBK – IBF Göteborg Vit Foto
21 APRIL 21.45 P01 Ajer IBK – IBF Linköping Foto
21 APRIL 21.45 F00 Pixbo Wallenstam IBF – Häljarps SK Foto
21 APRIL 21.45 P02 Onsala IBK – Mölndals IBF Foto

Lördag 22 April 
22 APRIL 08.00 P01 Lindås IBK Svart – Skoghalls IBK Foto

22 APRIL 08.45 P03 FBC Draci Ricany – Partille IBS Foto
22 APRIL 08.45 P03 Skoghalls IBK Blå – Kärra IBK Foto
22 APRIL 08.45 P01 IBK Alingsås – Tyresö Trollbäcken IBK Foto

22 APRIL 09.30 P03 IK Zenith Vit – Lindome IBK Foto
22 APRIL 09.30 P03 Borås IBF – IBK Lund Foto
22 APRIL 09.30 P99 FBC Aspen – Vendelsö IK Foto

22 APRIL 10.15 P04 Vendelsö IK Grön – Bjärreds IBK 2 Foto
22 APRIL 10.15 F00/01 Nykvarns IF – IS Saga Foto

22 APRIL 11.00 P03 Partille IBS – Østensjø Dverg IBK Foto
22 APRIL 11:00 F04 Åstorp/Kvidinge IBS – Pixbo Wallenstam Foto
22 APRIL 11.00 F05 Onsala IBK – Kärra IBK/IBF Älvstranden Foto
22 APRIL 11.00 F00/01 FBI Tullinge – Skoghalls IBK Foto

22 APRIL 11.45 P03 Lindås IBK – Mölndals IBF Foto
22 APRIL 11:45 F04 Kärra IBK – Østensjø/Dverg IBK Blå Foto
22 APRIL 11.45 F05 Eken IBK – Østensjø Dverg IBK Foto
22 APRIL 11.45 P02 IBF Linköping – Lindås IBK Foto
22 APRIL 11.45 F00/01 HÄLJARPS SK – MÖLNDALS IBF Foto

22 APRIL 12.30 P03 FBC Draci Ricany – IK Zentih Foto
22 APRIL 12.30 P02 FBC Lerum – IBK Lund Foto

22 APRIL 13.15 F02 Älvsjö AIK IBF – H/B IBF/Skattkärr IK Foto
22 APRIL 13.15 F02 Karlstad IBF – FBC Engelholm Foto

22 APRIL 14.00 F05 Eken IBK – Landvetter IBK Foto
22 APRIL 14.00 P04 Partille IBS – Bjärreds IBK 2 Foto
22 APRIL 14.00 P04 Vendelsö IK Röd – Club 30 IBK Foto

22 APRIL 14.45 F05 Onsala IBK – Frölunda IBK Foto
22 APRIL 14.45 P04 Ajer IBK – Vendelsö IK Foto
22 APRIL 14.45 P04 Bjärreds IBK 1 – Landvetter IBK 2 Foto
22 APRIL 14.45 P02 Tyresö Trollbäcken IBK – Frölunda IBK Foto

22 APRIL 15.30 F02 Lindome IBK – Värnamo IK Foto
22 APRIL 15.30 F00/01 Mölndals IBF – Surte IS IBK Foto
22 APRIL 15.30 F05 Landvetter IBK – Marstrands IBK Foto
22 APRIL 15.30 P02 Hälsinggårdens AIK – Østensjø/Dverg IBK Foto

22 APRIL 16.15 P04 Bjärreds IBK – Ajer IBK Foto 
22 APRIL 16:15 P01 Pixbo Wallenstam IBF – IBF Backadalen Vit Foto
22 APRIL 16.15 P05 Särö IBK – Oxie SK Foto
22 APRIL 16.15 P01 IBF Linköping – IBF Backadalen SVART Foto

22 APRIL 17:00 P99/00 Partille IBS – FBC Aspen Livefilm
22 APRIL 17.00 P04 Partille IBS – Vendelsö IK Foto
22 APRIL 17.00 P05 FC Helsingborg – FBC Lerum Foto

22 APRIL 17:45 P99/00 IK Zenith/Öckerö IBK – Vendelsö IK Livefilm
22 APRIL 17.45 P99 Zenith/Öckerö IBK – Vendelsö IK Foto
22 APRIL 17:45 P01 IBF Göteborg – FBC Lerum Foto
22 APRIL 17.45 P05 Oxie SK – FBC Draci Ricany Foto

22 APRIL 18:30 P99/00 Mölndals IBF – Partille IBS Livefilm
22 APRIL 18.30 P99 Mölndals IBF – Partille IBS Foto
22 APRIL 18.30 P05 IK Zenith – Bergums IF Foto
22 APRIL 18.30 F03 Åstorp/Kvidinge IBS – IBF Backadalen Foto

22 APRIL 19:15 F00/01 A-1/4 A2 – B2 Livefilm
22 APRIL 19.15 F00/01 A-1/4 Warbergs IBF – Skoghalls IBK Foto
22 APRIL 19.15 P05 FBC Lerum – Mölndals IBF Foto

22 APRIL 20:00 F00/01 – A – 1/4 C1 – Bästa 3:an  Livefilm
22 APRIL 20.00 F00/01 A-1/4 Pixbo Wallenstam IBF – Surte IS IBK Foto
22 APRIL 20.00 P05 Bergums IF – Frölunda IBK Foto
22 APRIL 20.00 F03 Pixbo Wallenstam IBF – FBC Engelholm Foto

22 APRIL 20:45 F00/01 A Kvart 3 1:a grupp A – 2:a grupp C Livefilm
22 APRIL 20.45 P99/00 IK Zenith/Öckerö IBK – Mölndals Foto

22 APRIL 21:30 F00/01 A Kvart 4 1:a grupp B – Näst bästa trean Livefilm

Söndag 23 April
23 APRIL 08:00 F00/01 A Semi 1 Lindome IBK – Nykvarns IF Livefilm

23 APRIL 09:00 P99/00 A Final Vendelsö IK – Partille IBS Livefilm Foto Lagfoto

23 APRIL 09:30 F00 B-1/2 Häljarps SK – Rydboholms SK/Sandareds IBS Foto+Lagfoto

23 APRIL 10:10 F00/01 A Final Skoghalls IBK – Nykvarns IF Livefilm Foto Lagfoto 

23 APRIL 10.30 F02 Karlstad IBF – Stenhagens Kamratklubb Foto

23 APRIL 11:20 F04 A Final Lindås IBK – Pixbo Wallenstam IBF Livefilm Foto Lagfoto 
23 APRIL 11.20 F02 Sportlife Kungälv IBK – Pixbo Wallenstam IBF Foto

23 APRIL 12:30 P03 A Final IBF Göteborg Svart – Lindås IBK Livefilm Foto Lagfoto 

23 APRIL 13:00 P03 B Final Öckerö IBK – Skoghalls IBK Foto 

23 APRIL 13:40 F03 A Final Pixbo Wallenstam IBF – IBF Örebro Livefilm  Foto Lagfoto 

23 APRIL 13:50 P02 B-1/2 IBF Linköping – Østensjø/Dverg IBK Foto Lagfoto 
23 APRIL 13.50 P04 B-Final Landvetter IBK 1 – FBC Draci Ricany Foto Lagfoto 

23 APRIL 14:20 P99 B-Slutspel FBC Aspen – Mölndals IBF Foto 

23 APRIL 14.40 F04 B-Final IBF Backadalen – Kärra IBK Foto Lagfoto

23 APRIL 14:50 P04 A Final Partille IBS – Lindome IBK Livefilm Foto Lagfoto 

23 APRIL 15:10 F03 B-slutspel IBF Backadalen – FBC Engelholm Foto 

23 APRIL 15:30 P01 B-1/2 Ajer IBK – IBF Backadalen VIT Foto Lagfoto 

23 APRIL 16:00 F02 A Final Pixbo Wallenstam IBF – FBC Engelholm Livefilm Foto Lagfoto
23 APRIL 16.00 P99 B-Slutspel Mölndals IBF – IK Zenith/Öckerö IBK Foto 

23 APRIL 16:20 F02 B-1/2 Karlstad IBF – Älvsjö AIK IBF Foto Lagfoto 

23 APRIL 16.50 F03 B-Slutspel FBC Engelholm – ÅstorpKvidinge IBS Foto 

23 APRIL 17:10 P02 A Final Frölunda IBK – FBC Lerum Livefilm Foto Lagfoto 

23 APRIL 17.40 P99 B-Slutspel IK Zenith/Öckerö IBK – FBC Aspen Foto

23 APRIL 18:20 P01 A Final Lindås IBK Vit -Lindås IBK Svart Livefilm Foto Lagfoto 


Språk