Arkiv 2015

MUC 2015

Vår Cupgeneral för MUC hälsar alla välkomna Film

Fredag 24 April 2015
24 APRIL 18.00 P98/99 – A Mölndals IBF – IBF Göteborg Guld Matchfoto
24 APRIL 18.00 F01 – A Mölndals IBF Röd – Lindome IBK Matchfoto
24 APRIL 18.00 P00 – A Mölndals IBF – Partille IB Svart Matchfoto
24 APRIL 18.00 P98/99 – B Lindome IBK P99 – Partille IBS Matchfoto
24 APRIL 18.00 P02 – A Mölndals IBF – Frölunda IBK Matchfoto

24 APRIL 18.45 P98/99 – A Lindås IBK – Lindome IBK P98 Matchfoto
24 APRIL 18.45 F01 – A Lindås IBK Svart – Partille IBS Matchfoto
24 APRIL 18.45 P00 – A FBC Lerum – Sportlife Kungälv IBK Matchfoto
24 APRIL 18.45 P98/99 – B Stenungsund IBK Lag 1 – Sandareds IBS Svart Matchfoto
24 APRIL 18.45 P02 – A IBK Alingsås – Bergums IF Matchfoto

24 APRIL 19.30 P00 – B Stenungsunds IBK – Lindås IBK Matchfoto
24 APRIL 19.30 P01 – A FBC Lerum – Lindome IBK Matchfoto
24 APRIL 19.30 F01 – B Surte IS IBK – Stenungsunds IBK 89:ers Matchfoto
24 APRIL 19.30 P02 – B Surte IS IBK – Åmåls IBK P02/03 Matchfoto
24 APRIL 19.30 F02 – A FBC Lerum – IF Marin Väst Matchfoto

24 APRIL 19.30 P00 – B Stenungsunds IBK – Lindås IBK Matchfoto
24 APRIL 19.30 P01 – A FBC Lerum – Lindome IBK Matchfoto
24 APRIL 19.30 F01 – B Surte IS IBK – Stenungsunds IBK 89:ers Matchfoto
24 APRIL 19.30 P02 – B Surte IS IBK – Åmåls IBK P02/03 Matchfoto
24 APRIL 19.30 F02 – A FBC Lerum – IF Marin Väst Matchfoto

24 APRIL 20.15 P01 – A Lindås IBK – Marstrands IBK Matchfoto
24 APRIL 20.15 F01 – B FBC Lerum – Grums IBK Matchfoto
24 APRIL 20.15 P02 – B Linghems SK P02/03 – Linköpings IBK Vit Matchfoto
24 APRIL 20.15 F02 – A Sportlife Kungälv IBK F02/03 – FBC Engelholm Matchfoto

24 APRIL 21.00 P98/99 – B Lindome IBK P99 – Stenungsund IBK Lag 1 Matchfoto
24 APRIL 21.00 P00 – A Mölndals IBF – FBC Lerum Matchfoto

24 APRIL 21.45 P00 – B Fredrikstad IBK Vit – FBC Hjälmared Matchfoto
24 APRIL 21.45 P98/99 – B Partille IBS – Sandareds IBS Svart Matchfoto

Lördag 25 April
25 APRIL 08.00 F98/99/00 – A Mölndals IBF – Partille IBS Matchfoto

25 APRIL 08.45 P03 – B Mölndals IBF Röd – Guldringen IBK Grön Matchfoto
25 APRIL 08.45 F98/99/00 – A IBK Lockerud F99 – Storvreta IBK Matchfoto

25 APRIL 09.30 P98/99 – C Grums IBK – Linköping FBC Matchfoto
25 APRIL 09.30 P03 – B IBF Göteborg Svart – Sportlife Kungälv IBK Orange Matchfoto

25 APRIL 10.15 P03 – B Stenungsunds IBK Röd – Åsa IF Svart Matchfoto
25 APRIL10.15 P98/99 – C Nykvarns IF – Skälby IBK Sharks Matchfoto

25 APRIL 11.45 P03 – C IK Zenith 2 – Guldringen IBK Gul Matchfoto
25 APRIL 11.00 P03 – C Mölndals IBF Vit – Stenungsunds IBK Vit Matchfoto

25 APRIL 12.30 P01 – B Surte IS IBK – Utbynäs SK Matchfoto

25 APRIL 13.15 P01 – B Linköpings IBK Svart – IK Sirius IBK Matchfoto
25 APRIL 13.15 P98-99 – B Partille IBS – Stenungsund IBK Matchfoto

25 APRIL 14.00 F98-99-00 – B GS 86 Rosa – Pixbo Wallenstam IBF Matchfoto

25 APRIL 14.45 F98/99/00 – B Hagunda IF – Hässelby SK Matchfoto

25 APRIL 15.30 P02 – B Bergums IF – Surte IS Matchfoto

25 APRIL 16.15 P02 – B Åmåls IBK – IBK Alingsås Matchfoto
25 APRIL 16.15 P00 B 1/2 Lindås IBK – Mölndals IBF Film

25 APRIL 17.00 F02 – A Linköpings IBK F02:15 – FBC Lerum Matchfoto
25 APRIL 17.00 P00 – 1/2 Sportlife Kungälv IBK – Stenungsunds IBK Livefilm

25 APRIL 17.45 F02 – A Sportlife Kungälv IBK F02/03 – IF Marin Väst Matchfoto
25 APRIL 17.45 P00 – 1/2 Fredrikstad IBK Vit – FBC Lerum Livefilm

25 APRIL 18.30 P02 B-FINAL – Bergums IF – Åmåls IBK Matchfoto Lagfoto
25 APRIL 18.30 P98/99 – 1/4 Mölndals IBF – Stenungsund IBK Lag 1 Livefilm
25 APRIL 18.30 P00 B-Final Partille IB Svart – Mölndals IBF Film Lagfoto

25 APRIL 19.15 F98-99-00 B – Hässelby SK – GS 86 Rosa Matchfoto
25 APRIL 19.15 P98/99 – 1/4 Partille IBS P98/99 – Nykvarns IF Livefilm

25 APRIL 20.00 P98/99 – 1/4 Linköping FBC – Lindome IBK P98 Livefilm

25 APRIL 20.45 P98/99 – 1/4 Lindås IBK – Skälby IBK Sharks Livefilm

Söndag 26 April
26 APRIL 07.45 F98/99/00 – 1/2 Partille IBS – GS 86 Rosa Livefilm

26 APRIL 08.20 F98/99/00 – B-1/2 Storvreta IBK – Hässelby SK Film Matchfoto

26 APRIL 08.35 F98/99/00 – 1/2 Hagunda IF – IBK Lockerud F99 Livefilm

26 APRIL 09.10 F98/99/00 – B-1/2 Pixbo Wallenstam IBF – Mölndals IBF Film Matchfoto
26 APRIL 09.10 F02 – B-slutspel – Ss grp 1 – FBC Engelholm – Linköpings IBK F02:15 Matchfoto

26 APRIL 09.25 P98/99 – 1/2 Mölndals IBF – Linköping FBC Livefilm Matchfot

26 APRIL10.00 P01 – B-1/2 Lindome IBK – Utbynäs SK Matchfoto
26 APRIL10.00 P01 1/2 Lindås IBK – Surte IS IBK Film Matchfoto
26 APRIL10.00 P02 – Slutspel – 1/2 – Mölndals IBF – Linghems SK P02/03 Matchfoto

26 APRIL 10.15 P98/99 – 1/2 Partille IBS P98/99 – Skälby IBK Sharks Livefilm Matchfoto

26 APRIL 10.30 F03 – A Pixbo Wallenstam IBK – FBC Engelholm Matchfoto

26 APRIL 10.50 P01 – B-1/2 Linköpings IBK Svart – Marstrands IBK Matchfoto
26 APRIL 10.50 P01 – 1/2 IK Sirius IBK – FBC Lerum Film Matchfoto
26 APRIL 10.50 F02 – B-slutspel – Ss grp 1 – IF Marin Väst – FBC Engelholm Matchfoto

26 APRIL 11.10 P00 – Final Sportlife Kungälv IBK – FBC Lerum Livefilm Matchfoto Lagfoto-guld Lagfoto-silver

26 APRIL 11.40 P98/99 – B-1/2 Sandareds IBS Svart – IBF Göteborg Guld Film Matchfoto
26 APRIL 11.40 F01 B-Final Grums IBK – Surte IS IBK Matchfoto Straffar Lagfoto
26 APRIL 11.40 P02 – Slutspel – 1/2 – Linköpings IBK Vit – Frölunda IBK Matchfoto

26 APRIL 12.20 F98/99/00 – Final Partille IBS – IBK Lockerud F99 Livefilm Matchfoto Lagfoto-guld Lagfoto-silver

26 APRIL12.30 P98/99 – B-1/2 Lindome IBK P99 – Grums IBK Film Matchfoto
26 APRIL 12.30 P01 – B-Final Lindome IBF – Marstrands IBK Matchfoto Lagfoto
26 APRIL 12.30 F02 – B-slutspel – Ss grp 1 – Linköpings IBK F02:15 – IF Marin Väst Matchfoto

26 APRIL 13.20 F98/99/00 – B-Final Hässelby SK – Mölndals IBF Film Matchfoto Lagfoto
26 APRIL 13.20 F01 – 1/2 Lindome IBK – Stenungsunds IBK 89:ers F01 Matchfoto

26 APRIL 13.30 P98/99 – Final Linköping FBC – Partille IBS P98/99 Livefilm Matchfoto Lagfoto-guld Lagfoto-silver

26 APRIL 14.10 P98/99 – B Final IBF Göteborg Guld – Lindome IBK P99 Film Matchfoto Lagfoto
26 APRIL 14.10 F01 – 1/2 FBC Lerum – Mölndals IBF Röd Matchfoto

26 APRIL 14.15 F03 FBC Engelholm – Eken IBK Matchfoto

26 APRIL 14.40 F02 – Final FBC Lerum – Sportlife Kungälv IBK F02/03 Livefilm Matchfoto Lagfoto-guld Lagfoto-silver

26 APRIL 15.50 P01 – Final Lindås IBK – IK Sirius IBK Livefilm Matchfoto Lagfoto-guld Lagfoto-silver

26 APRIL 17.00 P02 – Final Linghems SK P02/03 – Linköpings IBK Vit Livefilm Matchfoto Lagfoto-guld Lagfoto-silver

26 APRIL 18.10 F01 – Stenungsunds IBK 89:ers F01 – FBC Lerum Livefilm Matchfoto Lagfoto-guld Lagfoto-silver